W ramach Poradni Laryngologicznej MD Clinic Praga dostępne są konsultacje i drobne zabiegi specjalistyczne w obrębie głowy, szyi, gardła, krtani, uszu i nosa.

 

Nasi specjaliści

Broda Marcin lek. Marcin Broda laryngolog

Jest absolwentem Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi.

Pracował jako asystent w Klinice Otolaryngologii Wojskowego Instytutu Medycyny Lotniczej w Warszawie, a także na Oddziale Otolaryngologii Szpitala Bielańskiego w Warszawie.

Specjalizuje się w otolaryngologii. 

piątki
więcej  
Ochal-Choińska Aleksandra dr n.med. Aleksandra Ochal-Choińska laryngolog

Specjalista otorynolaryngologii.

Absolwentka I Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Szkolenie specjalizacyjne w dziedzinie otorynolaryngologii odbywała w Katedrze i Klinice Otorynolaryngologii Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, SP CSK ul. Banacha 1A w Warszawie.

Absolwentka Studium Doktoranckiego I Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Tytuł doktora nauk medycznych uzyskała broniąc pracę doktorską pt. „Znaczenie badań audiologicznych dla oceny ryzyka uszkodzenia słuchu po usunięciu przedsionkowego schwannoma przez środkowy dół czaszki”.Autorka licznych publikacji naukowych oraz aktywna uczestniczka zjazdów zagranicznych i krajowych.

Członek:International Society of AudiologyEuropejskiego Towarzystwa Laryngologicznego (ELS - European Laryngological Society) i Polskiego Towarzystwa Otorynolaryngologów Chirurgów Głowy i Szyi.

Aktywnie podnosi swoje kompetencje na szkoleniach krajowych i zagranicznych.

czwartki
więcej  

 

Zobacz inne specjalizacje