W Poradni Gastrologicznej MD Clinic Praga udzielamy konsultacji z zakresu schorzeń układu pokarmowego: przełyku, żołądka, jelit, odbytu, gruczołów trawiennych (wątroba, trzustka) oraz dróg żółciowych.

 

Nasi specjaliści

Stelmaszuk Tomasz Grzegorz dr Tomasz Grzegorz Stelmaszuk gastrolog

Jest absolwentem Wydziału Lekarskiego Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi. Posiada specjalizację II stopnia z chorób wewnętrznych i gastroenterologii. Specjalizację z gastroenterologii uzyskał w Klinice Gastroenterologii Wojskowego Instytutu Medycznego w Warszawie. Obecnie jest starszym asystentem w Klinice Gastroenterologii Wojskowego Instytutu Medycznego w Warszawie. Udziela porad w zakresie gastroenterologii oraz wykonuję badania endoskopowe górnego oraz dolnego odcinka przewodu pokarmowego. Swoją wiedzę i umiejętności pogłębia udziałem w kursach i szkoleniach m.in. kurs endoskopii zabiegowej w Amsterdamie. Ponadto jest autorem i współautorem wielu publikacji. Konsultacji udziela również w języku angielskim.

Leczone choroby:- choroby przewlekłe- choroby przewodu pokarmowego- refluks żołądkowo-przełykowy- zapalenie jelit- choroba wrzodowa- choroby jelit- endoskopia zabiegowa

czwartek
więcej  

 

Zobacz inne specjalizacje