W Poradni Gastrologicznej MD Clinic Praga udzielamy konsultacji z zakresu schorzeń układu pokarmowego: przełyku, żołądka, jelit, odbytu, gruczołów trawiennych (wątroba, trzustka) oraz dróg żółciowych.

 

Nasi specjaliści

Lewandowski Konrad lek. Konrad Lewandowski gastrolog

Jestem absolwentem Uniwersytetu Medycznego w Łodzi na Wydziale Wojskowo - Lekarskim, który ukończyłem z wyróżnieniem.

Na co dzień pracuję w Klinice Chorób Wewnętrznych i Gastroenterologii z Pododdziałem Leczenia Nieswoistych Zapaleń Jelit tj. choroby Leśniowskiego - Crohna i Wrzodziejącego Zapalenia Jelita Grubego w Centralnym Szpitalu Klinicznym MSWiA przy ul. Wołoskiej 137 w Warszawie.

Specjalizuje się w leczeniu chorób przewodu pokarmowego ze szczególnym uwzględnieniem nieswoistych zapaleń jelit oraz czynnościowych zaburzeń przewodu pokarmowego. Jestem członkiem Europejskiego Towarzystwa Wrzodziejącego zapalenia jelita grubego i choroby Leśniowskiego-Crohna ECCO, Polskiego Klubu Trzustkowego oraz Polskiego Towarzystwa Gastroenterologicznego. Aktualnie zajmuje się badaniem braku odpowiedzi na leczenie biologiczne lekami z grupy anty - TNF alfa tj. infliximab i adalimumab, co jest tematem mojej rozprawy doktorskiej. Biorę udział w badaniach klinicznych dot. nowych leków biologicznych m.in. Risankizumab. Pracuje również jako Sekretarz w czasopiśmie gastrologicznym "Gastroenterology Review". Jestem wykładowcą na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym - kształcenie młodych adeptów medycyny w dziedzinie gastrologii i chorób wewnętrznych, co sprawia mi wielką przyjemność.

Systematycznie odbywam szkolenia podnosząc kwalifikacje zawodowe oraz rozwijam swoją wiedzę i umiejętności z zakresu gastroenterologii, a w szczególności tematyki nieswoistych chorób zapalnych jelit.

W ramach medycyny estetycznej odbyłem liczne kursy i szkolenia z technik medycyny estetycznej prowadzone przez uznane autorytety z dziedziny medycyny estetycznej. Regularnie uczestniczę w kongresach naukowych. Specjalizuję się w zaawansowanych zabiegach korekcyjnych twarzy z zastosowaniem kwasu hialuronowego. Szczególnie w poprawie owalu oraz konturowaniu rysów twarzy. Ponadto umiejętnie potrafię łączyć powyższe metody z zabiegami rewitalizującymi i odmładzającymi skórę z wykorzystaniem mezoterapii, HIFU oraz urządzeń laserowych.

czwartek
więcej  
Stelmaszuk Tomasz Grzegorz dr Tomasz Grzegorz Stelmaszuk gastrolog

Jest absolwentem Wydziału Lekarskiego Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi. Posiada specjalizację II stopnia z chorób wewnętrznych i gastroenterologii. Specjalizację z gastroenterologii uzyskał w Klinice Gastroenterologii Wojskowego Instytutu Medycznego w Warszawie. Obecnie jest starszym asystentem w Klinice Gastroenterologii Wojskowego Instytutu Medycznego w Warszawie. Udziela porad w zakresie gastroenterologii oraz wykonuję badania endoskopowe górnego oraz dolnego odcinka przewodu pokarmowego. Swoją wiedzę i umiejętności pogłębia udziałem w kursach i szkoleniach m.in. kurs endoskopii zabiegowej w Amsterdamie. Ponadto jest autorem i współautorem wielu publikacji. Konsultacji udziela również w języku angielskim.

Leczone choroby:- choroby przewlekłe- choroby przewodu pokarmowego- refluks żołądkowo-przełykowy- zapalenie jelit- choroba wrzodowa- choroby jelit- endoskopia zabiegowa

czwartki
więcej  

 

Zobacz inne specjalizacje