Zapraszamy do skorzystania z szerokiego zakresu usług ginekologicznych dostępnych w MD Clinic Praga: 

* konsultacje ginekologiczne
* prowadzenie ciąży
* USG ginekologiczne
* USG ciąży
* cytologia
* cytologia płynna
* wulwoskopia
* kolposkopia
* biopsja szyjki macicy
* biopsja sromu
* wycięcie zmian z kanału szyjki macicy

W ramach diagnostyki ginekologicznej w Placówce MD Clinic Praga można wykonać testy:

* NIFTY Basic
* NIFTY Plus
* NIFTY Pro
* NIFTY Standard
* NIFTY Twins
* Cancer Screen Basic
* Cancer Screen Plus
* Cancer Screen Standard

ZAPRASZAMY !

 

Nasi specjaliści

dr n. med. Bizoń dr n. med. Magdalena Bizoń ginekolog
Absolwentka II Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego oraz studiów podyplomowych z zarządzania organizacjami ochrony zdrowia w Szkole Głównej Handlowej.
Specjalistka z zakresu położnictwa i ginekologii oraz ginekologii onkologicznej.
W 2020 roku obroniła pracę doktorską z zagadnienia liszaja twardzinowego sromu.
W latach 2014-2023 pracowała w Katedrze i Klinice Położnictwa, Chorób Kobiecych i Ginekologii Onkologicznej II Wydziału Lekarskiego WUM mieszczącej się w Mazowieckim Szpitalu Bródnowskim, gdzie prowadziła
zajęcia ze studentami polsko- i anglojęzycznymi
.
Obecnie pracuje w Szpitalu LUX MED Onkologia przy ul. św. Wincentego w Warszawie, gdzie zajmuje się ginekologią i ginekologią onkologiczną.
 
W 2019 roku jako pierwsza w Polsce uzyskała certyfikat asystenta w operacjach robotycznych. Swoje umiejętności realizuje w Szpitalu LUX MED uczestnicząc w operacjach chirurgii robotycznej u pacjentek z rozpoznaniem raka
endometrium.
Ponadto wykonuje zabiegi diagnostyczne biopsji szyjki macicy, sromu oraz biopsji aspiracyjnej endometrium w znieczuleniu miejscowym.Uczestniczy w licznych konferencjach w Polsce i w Europie, gdzie prezentuje
swoje prace naukowe, a także bierze udział w licznych szkoleniach i kursach doskonaląc umiejętności z chirurgii małoinwazyjnej, w tym robotycznej,kolposkopii oraz ultrasonografii.
 

Zajmuje się leczeniem chorób ginekologicznych:

zaburzenia miesiączkowania menopauza endometrioza nadżerki szyjki macicy mięśniaki macicy zespół policystycznych jajników bolesnym miesiączkowaniem guzy jajników dysplazje sromu zmiany sromu leukoplakia sromu liszaj twardzinowy rak sromu dysplazje cytologiczne szyjki macicy (nieprawidłowe wyniki cytologii) zaburzenia i dolegliwości okresu około- i pomenopauzalnego ginekologia onkologiczna  rak endometrium

Wykonuje:

USG narządów rodnych Kolposkopia Wulwoskopia Biopsja szyjki macicy oraz biopsja kanału szyjki macicy Biopsja aspiracyjna endometrium Usuwanie polipów szyjki macicy Usuwanie zmian sromu
piątkii
więcej  
Pazura-Turowska Monika dr n. med. Monika Pazura-Turowska ginekolog-położnik

Absolwentka I Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, lekarz rezydent Kliniki Położnictwa, Chorób Kobiecych i Ginekologii Onkologicznej Mazowieckiego Szpitala Bródnowskiego.

Doktorantka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego – prowadzi badania dotyczące wykorzystania USG w diagnostyce chorób narządu rodnego.

Odbyła staże w wiodących, zagranicznych klinikach w Szwajcarii, Wielkiej Brytanii i Portugalii. Uczestniczka licznych krajowych oraz zagranicznych konferencji i szkoleń dotyczących m.in. prowadzenia ciąży o przebiegu fizjologicznym, patologicznym, nowoczesnych metod diagnostyki ultrasonograficznej oraz leczenia niepłodności.

środy
więcej  
Sawicki Włodzimierz prof. dr hab. n.med. Włodzimierz Sawicki ginekolog, ginekolog onkolog,

Kierownik Katedry i Kliniki Położnictwa Chorób Kobiecych i Ginekologii Onkologicznej II WL Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

Ginekologia, Ginekologia onkologiczna.Położnictwo, a w szczególności ciąża wysokiego ryzyka.

Diagnostyka ultrasonograficzna w ciąży powikłanej i wysokiego ryzyka.Ultrasonograficzne wykrywanie i różnicowanie nowotworów trzonu macicy, szyjki macicy i jajnika.

wtorki
więcej  
Winiarek Joanna lek. Joanna Winiarek ginekolog-położnik
Jest absolwentką II Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.
 
Od początku kariery zawodowej związana z Katedrą i Kliniką Położnictwa, Chorób Kobiecych i Ginekologii Onkologicznej IIWL WUM w Mazowieckim Szpitalu Bródnowskim w Warszawie.
 
W 2019 roku uzyskała tytuł specjalisty w dziedzinie położnictwa i ginekologii. Jest autorką licznych publikacji w czasopismach polskich i zagranicznych, których tematyka skupia się głównie wokół leczenia stanów zapalnych narządów płciowych kobiety, a także diagnostyki i leczenia guzów przydatków.
 
Jako nauczyciel akademicki, przekazuje wiedzę kolejnym rocznikom studentów polsko- i anglojęzycznych.
 
Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Ginekologów i Położników, uczestnikiem wielu konferencji naukowo – szkoleniowych w zakresie położnictwa, ginekologii oraz ginekologii onkologicznej. Wiedzę w zakresie diagnostyki ultrasonograficznej zdobywała m.in. w Roztoczańskiej Szkole Ultrasonografii.
 
Zajmuje się leczeniem chorób ginekologicznych, a zwłaszcza zaburzeń miesiączkowania, zespołu policystycznych jajników, endometriozy, patologii endometrium, a także prowadzeniem ciąży.
 
Zawsze opanowana i empatyczna, stara się wykorzystywać wiedzę i doświadczenie, aby postawić trafną diagnozę, zastosować skuteczne leczenie, dając jednocześnie pacjentce poczucie komfortu i bezpieczeństwa.
wtorki
więcej  

 

Zobacz inne specjalizacje