Zapraszamy do skorzystania z szerokiego zakresu usług ginekologicznych dostępnych w MD Clinic Praga. Oprócz prowadzenia ciąży i kompleksowej opieki specjalistycznej istnieje możliwość skorzystania z diagnostyki USG w tym z USG 3D.

 

Nasi specjaliści

Bizoń-Szpernalowska Magdalena lek. Magdalena Bizoń-Szpernalowska ginekolog

Jest absolwentką II Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego oraz studiów podyplomowych z zarządzania organizacjami ochrony zdrowia w Szkole Głównej Handlowej.

Obecnie pracuje w Katedrze i Klinice Położnictwa, Chorób Kobiecych i Ginekologii Onkologicznej II Wydziału Lekarskiego WUM mieszczącej się w Mazowieckim Szpitalu Bródnowskim, gdzie specjalizuje się w zakresie położnictwa i ginekologii oraz odbywa studia doktoranckie, w trakcie których zajmuje się chorobami sromu. Prowadzi także zajęcia ze studentami polsko- i angielskojęzycznymi oraz jest jednym z opiekunów Studenckiego Koła Naukowego działającego przy Klinice. Uczestniczy w licznych konferencjach, kursach i szkoleniach, gdzie systematycznie poszerza swoją wiedzę z zakresu ginekologii i położnictwa oraz ultrasonografii.

Zajmuje się leczeniem chorób ginekologicznych, zaburzeń miesiączkowania, menopauzy, endometriozy, nadżerkami szyjki macicy, mięśniakami macicy, zespołem policystycznych jajników, bolesnym miesiączkowaniem, diagnostyką (kolposkopia i wulwoskopia) i leczeniem chorób sromu.

 

wtorki/piątki
więcej  
Sawicki Włodzimierz prof. Włodzimierz Sawicki ginekolog, ginekolog onkolog,

Kierownik Katedry i Kliniki Położnictwa Chorób Kobiecych i Ginekologii Onkologicznej II WL Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

Ginekologia, Ginekologia onkologiczna.Położnictwo, a w szczególności ciąża wysokiego ryzyka.

Diagnostyka ultrasonograficzna w ciąży powikłanej i wysokiego ryzyka.Ultrasonograficzne wykrywanie i różnicowanie nowotworów trzonu macicy, szyjki macicy i jajnika.

wtorki
więcej  
Sotowska Agnieszka lek. Agnieszka Sotowska ginekolog

Od czasów studenckich związana z Kliniką Położnictwa i Ginekologii przy ulicy Karowej, gdzie pracuje do dzisiaj.

Przez kilka lat pracowała również w Klinice Novum, gdzie zajmowała się ciężarnymi po technikach wspomaganego rozrodu.Doktor Sotowska specjalizuje się przede wszystkim w patologii ciąży. Prowadzi pacjentki z nadciśnieniem tętniczym, cholestazą, z poronieniami nawykowymi w wywiadzie. Ale głównym jej zainteresowaniem jest cukrzyca, zarówno ciążowa jak i przedciążową.

Doktor Sotowska zajmuje się również pacjentkami z problemami ginekologicznymi:

niepowodzenia ciążowe krwawienie z dróg rodnych infekcja HPV infekcje dróg moczowych i dróg rodnych anemia w ciąży bóle w ciąży grzybica pochwy menopauza HIV, AIDS kiła rzeżączka zespół policystycznych jajników zespół napięcia przedmiesiączkowego poronienie urazy okołoporodowe torbiel jajnika zapalenie pochwy bóle brzucha  chlamydioza dysplazja szyjki macicy krwotok choroby szyjki macicy nowotwory narządów rodnych choroby narządów płciowych opryszczka narządów płciowych
piątki
więcej  
Timorek-Lemieszczuk Agnieszka dr n. med. Agnieszka Timorek-Lemieszczuk ginekolog

 

 

poniedziałki
więcej  

 

Zobacz inne specjalizacje