Zapraszamy do skorzystania z szerokiego zakresu usług ginekologicznych dostępnych w MD Clinic Praga. Oprócz prowadzenia ciąży i kompleksowej opieki specjalistycznej istnieje możliwość skorzystania z diagnostyki USG w tym z USG 3D.

 

Nasi specjaliści

Bizoń Magdalena dr Magdalena Bizoń ginekolog

Jest absolwentką II Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego oraz studiów podyplomowych z zarządzania organizacjami ochrony zdrowia w Szkole Głównej Handlowej.

Obecnie pracuje w Katedrze i Klinice Położnictwa, Chorób Kobiecych i Ginekologii Onkologicznej II Wydziału Lekarskiego WUM mieszczącej się w Mazowieckim Szpitalu Bródnowskim, gdzie specjalizuje się w zakresie położnictwa i ginekologii oraz odbywa studia doktoranckie, w trakcie których zajmuje się chorobami sromu. Prowadzi także zajęcia ze studentami polsko- i angielskojęzycznymi oraz jest jednym z opiekunów Studenckiego Koła Naukowego działającego przy Klinice. Uczestniczy w licznych konferencjach, kursach i szkoleniach, gdzie systematycznie poszerza swoją wiedzę z zakresu ginekologii i położnictwa oraz ultrasonografii.

Zajmuje się leczeniem chorób ginekologicznych, zaburzeń miesiączkowania, menopauzy, endometriozy, nadżerkami szyjki macicy, mięśniakami macicy, zespołem policystycznych jajników, bolesnym miesiączkowaniem.

wtorki
więcej  
Matysiak Agnieszka lek. Agnieszka Matysiak ginekolog, położnik

Specjalista ginekologii i położnictwa. Posiada certyfikat Polskiego Towarzystwa Ultrasonograficznego.Doświadczenie zawodowe zdobywała w Szpitalu Specjalistycznym "Inflancka" w Warszawie.Specjalizuje się w prowadzeniu ciąży, badaniach prenatalnych oraz schorzeniach ginekologicznych narządu rodnego. Zajmuje się leczeniem pacjentek z zespołami hiperandrogenizacji i wiążącymi się z nimi zaburzeniami miesiączkowania.Zwolenniczka holistycznego podejścia do zdrowia i piękna kobiety. Poza ginekologią interesuje się również medycyną estetyczną.

Członkini Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego i Fundacji Medycyny Płodowej.

soboty
więcej  
Słomka Anna lek. Anna Słomka ginekolog

Specjalizuje się w zakresie położnictwa i ginekologii.

Wykonuje szerg badań USG potrzebnych do prawidłowego przebiegu ciąży.

czwartki
więcej  
Timorek-Lemieszczuk Agnieszka dr n. med. Agnieszka Timorek-Lemieszczuk ginekolog

 

 

poniedziałki
więcej  

 

Zobacz inne specjalizacje